Skyline

V. Polsko-Niemiecka Konferencja Gospodarcza w Berlinie: Poprzez grę do sukcesu – Przemysł gier w Polsce i Niemczech

W dniu 25 kwietnia 2013 r. o godz. 14:00 w berlińskim Café Moskau rozpocznie się V. Polsko-Niemiecka Konferencja Gospodarcza. Tegoroczna edycja, organizowana wspólnie przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Berlinie we współpracy z Berlińską Izbą Przemysłowo-Handlową, stanowi wkład w integrację branż przyszłościowych do obszaru współpracy między dwoma krajami. Tegoroczna konferencja odbywa się w tym celu równolegle z imprezą „Deutsche Gamestage” (Niemieckie Dni Przemysłu Gier) i jest poświęcona branży gier komputerowych w obu krajach.

Konferencja zatytułowana "Poprzez grę do sukcesu – Przemysł gier w Polsce i Niemczech" poświęcona jest dyskusji nad warunkami ramowymi dla tej młodej branży w Niemczech i Polsce oraz przedstawi pozytywne przykłady z Berlina i Polski. Spotkanie stanowić ma impuls do zainicjowania nowych kooperacji, które połączą silniej oba regiony i przyczynią się do tworzenia wartości w tej wschodzącej dziedzinie.

Potwierdzenie udziału należy przesłać do 20 kwietnia br. na numer fax +49 30 31510-168 lub poprzez e-mail: international@berlin.ihk.de.

Minione wydarzenia w 2012

18.07.2024 -