Skyline

Koło Gospodarcze Region Metropolitalny Szczecin 18 stycznia 2022 digital: „Koło Gospodarcze wewnętrznie”

Koło Gospodarcze Region Metropolitalny Szczecin zaprasza na pierwsze w nowym roku 2022 wirtualne wydarzenie "Koło Gospodarcze wewnętrznie" w dniu 18 stycznia 2022 roku od godziny 16:30:

"Koło Gospodarcze wewnętrznie" jest ważnym instrumentem informowania o wszystkim, co nas porusza w Szczecińskim Regionie Metropolitalnym, ale przede wszystkim o perspektywach i planach na przyszłość. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Państwa do krótkiego przedstawienia swoich projektów, planów i pomysłów na współpracę transgraniczną.

Cieszymy się na Państwa aktywny udział w tym "Kole Gospodarczym wewnętrznie". W przypadku prezentacji projektu prosimy również o podanie tematu przy rejestracji. Wówczas skontaktujemy się z Państwem z wyprzedzeniem".

Źródło: Izba Przemysłowo-Handlowa w Neubrandenburgu

Rejestracja jest możliwa tutaj.

Data: 18 stycznia 2022 r., godz. 16.30.
Lokalizacja: OnlineMinione wydarzenia w 2022

Webinarium - aktualne informacje na temat współpracy transgranicznej

Saksońskie Izby Przemysłowo-Handlowe, Izby Rzemieślnicze oraz Saksońska Korporacja Rozwoju Gospodarczego (WFS) organizują 18 stycznia o godz. 10:00 webinarium na temat aktualnej współpracy...

Poniemieckie – spotkanie z Karoliną Kuszyk

"Poniemieckie"- co to właściwie oznacza? To pytanie zadała sobie również Karolina Kuszyk. W książce o tym samym tytule Kuszyk zabiera nas w podróż po terenach, które po II wojnie światowej...

19.07.2024 -