Skyline

Szkolenie dla prowadzących polsko-niemieckie i międzynarodowe spotkania młodzieży

Stowarzyszenie HochDrei oraz Fundacja BEZLIK (Mikuszewo) oferują szkolenie dla osób prowadzących polsko-niemieckie i międzynarodowe spotkania młodzieży, które odbędzie się od 2 do 7 lutego 2019 w Poczdamie.

Podczas dwóch seminariów uczestnicy nauczą się jak zaplanować i zrealizować polsko-niemiecką wymianę międzynarodową młodzieży. Zainteresowani będą mieli także możliwość przeprowadzenia własnego, międzynarodowego projektu w zespole.

Do najważniejszych zagadnień seminarium należą między innymi: komunikacja interkulturowa, animacja językowa, inkluzja, praca w międzynarodowym teamie, samoorganizacja i nadzorowanie zespołem.

Nieważne, czy organizatorzy spotkań dla młodzieży, multiplikatorzy czy pedagodzy: Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy chcą nauczyć się przeprowadzać i koordynować projekty z zakresu wymiany międzynarodowej uczniów i studentów.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem bildung@hochdrei.org lub na stornie internetowej HochDrei. Zgłoszenia należy przesyłać do 20 stycznia 2019 roku.

Kontakt    
Tanja Berger  
Koordynatorka Bildung HochDrei e.V.    
Tel.: +49 0331 5813 224   
E-Mail: berger@hochdrei.org 

Starsze wydarzenia 2019

Klub Polskich Nieudaczników

Klub Polskich Nieudaczników  Darek GontarskiKlub Polskich Nieudaczników jest właściwym miejscem dla wszystkich, którzy potrafią traktować życie z poczuciem humoru. Klub został założony w 2001 roku przez polskich artystów...

19.06.2024 -